UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 14929220
nr 1492 9220
Väggur
1700-/1800-tal, Dekor med Moder Svea, tre kronor & lejon. Höjd: 78 cm, längd: 50 cm
Kondition: slitage, skador, kompletterad
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:44:27
24/9 20:49:13